Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ PUBLICYSTYKA, Koncert Na Fotelu

#KoncertNaFotelu – Zobacz koncert Florence + The Machine „How Big, How Blue, How Beautiful Tour”

W związku z obecną sytuacją i stanem epidemii spowodowanym koronawirusem redakcja MusicLovers.pl postanowiła zainicjować specjalną akcję dla wszystkich fanów muzyki – #KoncertNaFotelu.

Akcja #KoncertNaFotelu to codzienna dawka dobrej muzyki na żywo od najpopularniejszych i najlepszych artystów z Polski i Świata. Specjalny artykuł #KoncertNaFotelu pojawiać się będzie codziennie o godzinie 20:00, od której wspólnie obejrzymy specjalnie wyselekcjonowane i najlepsze koncerty popularnych artystów. Pamiętaj #zotańwdomu i oglądaj razem z nami #KoncertNaFotelu.

DOŁĄCZ DO NAS W WYDARZENIU NA FACEBOOKU!

W związku z premierą albumu How Big, How Blue, How Beautiful Florence + The Machine ponownie wyruszyli w kolejne światowe tournee. Florence Welch z zespołem zobaczyć mogliśmy 12 grudnia 2015 w łódzkiej Atlas Arenie i po niespełna siedmiu miesiącach zespół ponownie odwiedził Polskę występując jako headliner Open’er 2016. Koncert promował wydany w 2015 roku album How Big, How Blue, How Beautiful. Zapraszamy Was do wspólnego oglądania Florence podczas występu na Openerze! ZMIANA NA KONCERT PODCZAS ROCK IN RIO!

Dowodzony przez charyzmatyczną Florence Welch zespół w przeciągu kilku lat stał się jednym z najpopularniejszych na świecie, zdobywając rzeszę oddanych fanów w niemalże każdym zakątku świata – również w Polsce. Polskim fanom zespół zaprezentował się już kilkukrotnie, za każdym razem przenosząc coraz to większą publiczność w magiczny świat artystki. Single takie jak You’ve Got The Love, Dog Days Are Over czy Shake It Out podbijały listy przebojów i zdobywały miliony odsłon w sieci.

(Visited 30 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , Last modified: 30 marca, 2020
Close
%d bloggers like this: