Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory, Zapowiedzi

NIEMOC zapowiada nowy album

Rok 2019 jest dla Niemocy nowym otwarciem. Po występach w Polsce i za granicą, wydaniu kilku singli i EPek, zespół zaplanował na 25 kwietnia premierę debiutanckiej płyty długogrającej pt. Baśnie. Płytę zapowiada singiel Miss Żużla.

Baśnie przyniosą słuchaczom 8 utworów, zarówno premierowych jak i tych znanych dotychczasowym fanom zespołu. Płytę nagrał i wyprodukował Michał Kupicz. Za nośniki fizyczne (CD) odpowiedzialna będzie wytwórnia Seszele Records, którą trio powołało do życia razem z zespołem Bluszcz. Dystrybucją cyfrową zapewni platforma ACCESS powered by PIAS.

Tracklista:
1 Mitsubishi Evo VII
2 Bluetooth
3 Miss Żużla
4 144p
5 Przekątne
6 Komunikaty
7 Bar Widok
8 Prawie

Niemoc to elektroniczno-gitarowe trio z Zielonej Góry, Filip Awłas, Michał Drozda i Radek Reguła łączą oniryczną, lekko egzotyczną atmosferę z wyraźnymi wpływami muzyki tanecznej, post-punka i shoegaze. Dzięki doświadczeniom scenicznym i studyjnym zespół dorobił się własnego, charakterystycznego brzmienia, po którym natychmiast można rozpoznać ich utwory.

Niemoc wystąpiła m.in. na Openerze, węgierskim Sziget, OFF Festivalu, Nowej Muzyce oraz supportowała m.in. M83, zaś w sieci można znaleźć sesje nagrywane m.in. dla Boiler Room, Sofar Sounds czy Pegaza.

(Visited 8 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 22 kwietnia, 2019
Close
%d bloggers like this: