Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS

Selena Gomez planuje zebrać 100 mln dolarów na usługi w zakresie zdrowia psychicznego

Niedawno swoje 28 urodziny obchodziła Selena Gomez. Wokalistka i aktorka zapowiedziała nowy fundusz w celu zebrania 100 mln dolarów na usługi w zakresie zdrowia psychicznego.

Inicjatywa zorganizowana jest przez własną markę kosmetyczną gwiazdy – Rare Beauty. Jeden procent z rocznej sprzedaży trafi do funduszu Rare Impact, a ponadto będą wliczać się także darowizny od partnerów korporacji.

„Rare Beauty koncentruje się na pomaganiu ludziom poczuć się bliższymi z sobą nawzajem, zacieśnić więzi i czuć się mniej samotnymi w tym świecie” – wyznała Gomez. „Fundusz Rare Impact będzie miał wpływ na życie wielu osób i wreszcie dokona się zmiana w świecie” – dodała. W trakcie swojej kariery selena również borykała się z problemami psychicznymi, dlatego temat zdrowia psychicznego jest dla niej ważny. Piosenkarka wyraża także swoją dumę z pracy, jaką rozpoczęli z partnerami firmy, wskutek czego będą mogli służyć pomocą tym, którzy potrzebują wsparcia.

Selena Gomez i szefowie Rare Beauty stworzyli również Rare Beauty Mental Health Council, czyli Radę Zdrowia Psychicznego Rare Beauty, która skupia ekspertów ds. zdrowia psychicznego, organizacji i firm, aby skutecznie prowadzić strategię marki.

(Visited 14 times, 1 visits today)
Tagi: , , , Last modified: 24 lipca, 2020
Close
%d bloggers like this: