Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

Noah Cyrus w utworze Steviego Wondera „For Once In My Life”!

Noah Cyrus zaprezentowała swoje wykonanie utworu For Once In My Life Steviego Wondera. 20-letnia wokalistka po raz kolejny udowodniła, że świetnie odnajduje się w różnych muzycznych stylach. W najnowszej produkcji autorka popularnego singla July prezentuje artystyczną duszę z nieco innej strony i daje popis swoich wokalnych umiejętności.

Singiel został napisany w latach 60-tych przez Rona Millera i Orlando Murdena. Pierwszy raz nagrano go w 1965 roku w wykonaniu Connie Haines, jednak pierwsze wydanie ukazało się rok później w wersji Jeana DuShona. Pierwotnie piosenka była wolną i spokojną balladą, a z czasem przyspieszono tempo i nadano jej soulowego charakteru. Największą popularność zdobyło wykonanie Steviego Wondera, kiedy wydano For Once In My Life w 1967 roku. Po ten utwór sięgało wielu artystów, m.in. Tom Bennett, Jackie Wilson czy Barbara McNair.

Noah Cyrus wciąż rozwija swoją muzyczną karierę, jednak pomimo młodego wieku pokazuje swój ogromny talent. Głos wokalistki nie wpisuje się w jeden gatunek, lecz bardzo dobrze brzmi zarówno w nurtach muzyki niezależnej, jak i w popowych balladach, kawałkach country czy – jak słychać w For Once In My Life – w utworach soulowych i jazzowych.

(Visited 15 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , Last modified: 6 sierpnia, 2020
Close
%d bloggers like this: