Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS

TANK w wersji winylowej!

„Valley Of Tears”, dziesiąta studyjna płyta legendy brytyjskiego heavy metalu – zespołu TANK, jest już także dostępna w wersji winylowej. Przy tej okazji opublikowano kolejne nagranie z płyty, która swoją oficjalną premierę miała wczesną jesienią. Utwór „Living a Fantasy” jest dostępny w TYM miejscu.
Dziesiąty studyjny album rozpoczyna nowy rozdział w historii zespołu Tank. „Valley of Tears” to bowiem pierwsze wydawnictwo z udziałem znakomitego wokalisty ZP Thearta (ex-Dragonforce). Dołączając w 2013 roku do składu, ZP Theart zaszczepił w pozostałych muzykach niezwykłą ilość nowej energii i inspiracji. Teraz nadszedł czas aby uchwycić to brzmienie na płycie. Oprócz wyśmienitego wokalisty, Tank ma w składzie jedną z najlepszych metalowych sekcji rytmicznych:  ex-perkusistę Sodom – Bobby’ego Schottkowskiego, oraz obecnego basistę Blind Guardian – Barenda Courbois. Razem z Cliffem Evansem i  Mick’em Tuckerem na gitarach, zespół jest gotowy na zrobienie kolejnego kroku do przodu w ewolucji Tank – wydania znakomitej metalowej płyty, której jakość odporna będzie na upływ czasu. ‘Valley of Tears’ jest brzmieniowo zdecydowanie cięższa a motywem przewodnim jest ich znak rozpoznawczy – ściana dźwięku gitar  Gibson Les Paul/Marshall. Za produkcję płyty po raz kolejny odpowiedzialny jest znakomity producent Phil Kinman.
Przypomnijmy, w ostatnich latach Metal Mind wznowił dotychczasowy katalog zespołu Tank, a także wydał i promował ich nowsze produkcje – albumy “War Machine” (2010), “War Nation” (2012) oraz koncertowe wydawnictwo DVD “War Nation Live” (2012). Nowy, album Tank zatytułowany „Valley Of Tears” ukazał się na całym świecie 25 września dzięki Metal Mind Productions.
Warto zajrzeć:
TANK – strona oficjalna:
(Visited 2 times, 1 visits today)
Tagi: , , , Last modified: 2 grudnia, 2015
Close
%d bloggers like this: