Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY

Prong zagra we Wrocławiu!

Legenda industrialowo-metalowego grania zagra 03 kwietnia 2016 w wrocławskim klubie Alibi. PRONG wyrusza w trasy niezwykle rzadko, więc będzie to niepowtarzalna okazja, żeby zobaczyć Amerykanów na żywo.

Szczegóły koncertu:
PRONG (USA) Thrash-Metal, Industrial, Crossover:

Do inspiracji ich muzą przyznają się Trent Reznor z Nine Inch Nails, Jonathan Davis z Korn. Nagrywali kiedyś piosenkę do filmu z samym legendarnym Rayem Manzarkiem z The Doors. Prong to niesamowity zespół, który wspaniale połączył elementy industrialu, thrash metalu, punka i hard core’u.
Od blisko 30 lat liderem grupy jest pochodzący z Nowego Jorku Tommy Victor, były dźwiękowiec w legendarnym klubie „CBGB”. To on jest autorem muzyki i tekstów Prong oraz jego wokalistą. Z zespołem nagrał osiem regularnych płyt studyjnych, z których „Prove You Wrong”, „Cleansing” i „Rude Awakening” mają już status kultowy. Podobnie jak genialne kawałki „Whose Fist Is This Anyway?” i „Snap Your Fingers, Snap Your Neck” z drugiej z wymienionych. Tommy na żywo to dynamit, o czym mogli przekonać się choćby ci, którzy w 2008 roku widzieli w stołecznej Stodole koncert Ministry, z którymi Victor niejednokrotnie pracował. W 2012 roku ukazał się krążek „Carved Into Stone”, a dwa lata później dziesiąty album studyjny „Ruining Lives”. W Polsce Amerykanie będą promować jednak promować najnowsze płytę „Songs from the Black Hole”. Prong nie grywa zbyt wielu tras, więc grzechem byłoby ten koncert przegapić.

Kiedy: 3 (niedziela) kwietnia 2016
Gdzie: Wrocław @ Alibi, ul. Grunwaldzka 67
Bilety: 70 zł – przedsprzedaż, 80 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Sprawdź, jeśli lubisz: Ministry, Helmet, Pantera, White Zombie, Machine Head…
http://prongmusic.com
https://www.facebook.com/prongmusic

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , , , Last modified: 2 grudnia, 2015
Close
%d bloggers like this: