W internecie i prasie pojawia się coraz więcej informacji odnośnie nowej muzyki od Adele! Prawdopodobnie album może ukazać się jeszcze w listopadzie.

Według informacji, które pozyskali dziennikarze znanego magazynu People, Adele przygotowuje się do wydania nowej muzyki szybciej niż myślimy! Cytując źródło, jest ona w trakcie przygotowywania się do promocji nowego materiału.

Zdecydowanie, przygotowuje się zarówno psychicznie, jak i fizycznie do promowania nowej muzyki. Wygląda na to, że stanie się to jeszcze w tym roku.

Osoba, która jak twierdzi jest blisko Adele, powiedziała również, że tworzenie nowej muzyki i dzielenie się nią z fanami jest dla artystki terapią po ostatnim trudnym okresie w życiu.

Mówi o ubiegłym roku jako o bardzo trudnym, a w przeszłości powiedziała, że tworzenie nowej muzyki jest dla niej prawie jak terapia. Można powiedzieć, że gotowa jest podzielić się nią ze swoimi fanami. Jest teraz bardzo zajęta, ale również bardzo spełniona jako artystka. Nowa muzyka wciąż jest dla niej bardzo ważna, a ona czuje się żywa i szczęśliwa.

Z kolei Showbiz 411 potwierdza, że Adele powraca. Portal informuje, że nowy ​​album Adele jest gotowy, a wytwórnia Sony przygotowuje go do wydania. Prawdopodobne daty wydania to 8 lub 15 listopada 2019 roku. Wówczas pierwszy singiel miałby pojawić się jeszcze w październiku.

Przypomnijmy, że artystka pracowała w studiu nagraniowym już na początku roku. Tylko w pierwszej połowie tego roku paparazzi przyłapało wokalistkę wielokrotnie przed studiami nagrań w Nowym Jorku, Londynie, czy los Angeles.

Adele ma na swoim koncie trzy albumy, które stały się światowymi bestsellerami. Ostatnia płyta 25 została wydana w 2015 roku i pobiła wszelkie rekordy popularności. W ciągu ponad dziesięcioletniej kariery Brytyjka nagrała wiele przebojów, m.in. Rolling in the Deep, Hello, Skyfall, Someone Like You czy Set Fire to the Rain. Adele ma na swoim koncie 15 nagród Grammy.

Słuchaj w TIDALWięcej o artyście: Adele