Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ WIDEO, Teledyski

Nowy singiel Passenger

Passenger, a konkretnie ukrywający się pod tym pseudonimem brytyjski artysta, Mike Rosenberg, prezentuje nowy singiel z zapowiedzianego na 23 września albumu „Young As The Morning, Old As The Sea”. Utwór nazywa się „Anywhere”, a oficjalne wideo można obejrzeć już na naszej stronie.

Album Young As The Morning, Old As The Sea będzie dostępny w Polsce 23 września dzięki Mystic Production. Kilka dni po premierze, 5 października Passenger wystąpi w warszawskim klubie Palladium. Wraz z agencją Go Ahead serdecznie zapraszamy na koncert.

Ten uzdolniony muzyk i kompozytor zasłynął dzięki koncertom u boku Eda Sheerana oraz utworowi Let Her Go, który przez długi czas utrzymywał się na listach przebojów w wielu krajach. Young As The Morning, Old As The Sea, ósmy już album w dyskografii artysty, został wyprodukowany przez Marka oraz producenta Chrisa Vallejo, a zarejestrowany w Roundhead Studios w Auckland, oraz w Linear Studio w Sydney. Dziesięć zawartych na krążku utworów to opowieści o związkach, relacjach międzyludzkich i o upływającym czasie.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 20 sierpnia, 2016
Close
%d bloggers like this: