Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Passenger już w sierpniu w Polsce! Ostatnie bilety w sprzedaży!

Agencja Go Ahead z przyjemnością informuje, że w sierpniu do Polski przyjedzie Passenger! Będzie to pierwsza wizyta muzyka w Polsce, związana z promocją albumu „Whispers”. Passengera zobaczyć będzie można 13 sierpnia na scenie warszawskiego Palladium.

Muzyk zachwycił słuchaczy na całym świecie akustycznym, gitarowym przebojem „Let Her Go”. Piosenka trafiła do zestawień najpopularniejszych utworów w większości krajów europejskich, w tym także w Polsce. Teledysk do „Let Her Go” na YouTube wyświetlono ponad 500 milionów razy!

W czerwcu ubiegłego roku premierę miała płyta „Whispers”, na której odnaleźć można brzmienia, za które publiczność pokochała Passengera – proste, melodyjne i oparte na gitarze akustycznej.

Passenger to pseudonim i projekt Mike’a Rosenberga, który występuje pod tą nazwą od 2003 roku. Choć początkowo Passenger pozostawał zespołem, w 2009 roku stał się solowym projektem lidera, który tworzy od 16 roku życia.

Support: STU LARSEN
Stu Larsen jest dobrym przyjacielem Passengera. Wspólnie koncertują już od kilku lat, a Rosenberg odpowiada też za produkcję albumu Larsena – „Vagabond”.

Rozpiska godzinowa:
19:00 otwarcie drzwi
20:00 Stu Larsen
21:00 Passenger

Ostatnie bilety w cenie 120zł dostępne są: www.go-ahead.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.biletomat.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn

(Visited 2 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 8 lipca, 2015
Close
%d bloggers like this: