Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Passenger w Polsce

Myśleliśmy, że dzisiejszy dzień już nas niczym nie zaskoczy. Rynek muzyczny jest jednak jak rosyjska ruletka – nieprzewidywalny do ostatniej chwili. Przed kilkoma minutami agencja koncertowa Go Ahead zapowiedziała, że do Polski przyjedzie brytyjski folk – rockowy piosenkarz, Passenger. Będzie to pierwsza wizyta wokalisty w naszym kraju.

Na ten występ fani artysty czekali bardzo długo. Michael David Rossenberg, bo tak naprawdę nazywa się songwriter, już dwa razy organizował europejskie trasy koncertowe. Na długiej rozpisce zawsze brakowało jednak klubów nad Wisłą.

Passenger początkowo występował ze swoim zespołem. Szybko jednak okazało się, że charyzmatyczny wokalista nie potrzebuje wsparcia swoich kolegów. Rozpad grupy zapoczątkował jego solową karierę,  pięć znakomicie przyjętych płyt i szereg nagród muzycznych nie tylko w Europie.

Polska publiczność poznała artystę dzięki lekkiej, uspokajającej balladzie „Let Her Go”. Kompozycja, która szturmem wkradła się na listy przebojów, wraz z innymi, stonowanymi utworami uwydatnia wrażliwość i nieprzeciętny talent Brytyjczyka.

W trakcie warszawskiego koncertu, który odbędzie się już 13 sierpnia w klubie Palladium, usłyszymy zarówno starsze hity, jak i materiał z najnowszego wydawnictwa Passengera „Whispers„. Piosenkarz słynie z tego, że na jego występach mało kto nie potrafi się wzruszyć – czekamy z niecierpliwością!

Dokładne ceny biletów oraz miejsca ich dystrybucji nie są jeszcze znane.

(Visited 10 times, 1 visits today)
Tagi: , , , Last modified: 13 stycznia, 2015
Close
%d bloggers like this: