Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ WIDEO, Teledyski

Nowy teledysk: Mikromusic – Krystyno

„Matka i żony” – taki tytuł nosić będzie nowa, siódma już płyta w dorobku grupy Mikromusic, której premiera już 25 września. Pierwszym singlem zapowiadającym album jest utwór „Krystyno”.

Klip do „Krystyno”, utworu zapowiadającego jesienny album, powstał z niezwykle twórczym duetem: Konrad Aksinowicz, Wojtek Zieliński (reżyser i operator). Z Wojtkiem Zielińskim zespół miał przyjemność współpracować przy klipach do utworów „Sennik” i „Thank God I’m a Woman”. Zdjęcia powstały na terenie Puszczy Kampinoskiej.

Wierni fani wrocławskiej formacji z radością przyjmą informację, że w nagraniu albumu wzięła udział ta sama ekipa, co w przypadku poprzednich płyt Mikromusic, w tym ostatniej – „Piękny koniec”.

Nie oznacza to jednak, że na nowym albumie Mikromusic brakuje niespodzianek. Jedną z nich jest choćby poruszający duet Natalii Grosiak ze Skubasem w piosence „Bezwładnie”. To przy okazji jedno z nagrań, które powstało na potrzeby napisanej przez zespół ścieżki dźwiękowej do filmu „Chemia” w reżyserii Bartka Prokopowicza.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 8 sierpnia, 2015
Close
%d bloggers like this: