Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ WIDEO, Teledyski

O.S.T.R. prezentuje teledysk „Diagnoza” promujący album MTV Unplugged

Prezentujemy oficjalny teledysk O.S.T.R. promujący album MTV Unplugged: Autentycznie. Przedstawia on fragment koncertu MTV z utworem “Diagnoza” i jest gratką szczególnie dla osób, które nie dostały się na żaden ze spektakli właśnie co zakończonej trasy “Życie po śmierci: Autentycznie”.

Album MTV Unplugged: Autentycznie trafił do sklepów w piątek 28 kwietnia i dostępny jest aktualnie jedynie w sieci Empik, oraz w Asfalt Shopie. Płyta ukaże się w połowie maja także w specjalnej wersji kolekcjonerskiej, w autorskim, zaprojektowanym przez FORIN pudełku. Całość opakowana będzie w unikatową obwolutę. Reżyserem klipu do utworu Diagnoza jest Michał Braum, za zdjęcia odpowiada Karol Łakomiec.

O.S.T.R. jest pierwszym artystą po siedmioletniej przerwie, który gości w polskiej edycji formatu MTV Unplugged. Album zawiera materiał zarejestrowany 16 marca w czasie specjalnego koncertu z udziałem publiczności. O.S.T.R. wraz z zespołem wykonał nowe instrumentalne aranżacje utworów z superalbumu Życie po śmierci. Towarzyszyli mu także goście: Leszek Możdżer (fortepian), Basia Pospieszalska (wokal) oraz syn – Ostry Junior (rap).

(Visited 14 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 8 maja, 2017
Close
%d bloggers like this: