Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

ON AIR Festival z nowym ogłoszeniem! Wystąpi m.in Artur Rojek i The Kooks

The Kooks, Röyksopp, Tymek, Artur Rojek, Rubens – dołączają do line-up’u ON AIR Festival! 

ON AIR Festival to gorąca nowość na liście polskich wydarzeń muzycznych. Będzie to najlepsze zakończenie lata w Polsce! Line-up festiwalu zasilają: The Kooks, Röyksopp, Tymek, Artur Rojek, Rubens.

Festiwal po raz pierwszy odbędzie się 9-10 września na warszawskim Lotnisku Bemowo. Bilety w cenie karnet 2 dniowy 419 zł i bilety jednodniowe 269 zł dostępne są pod tym linkiem.

The Kooks kolejnymi headlinerami festiwalu! Angielski, indie rockowy zespół ma na swoim koncie takie hity, jak: “Naive”, “Bad Habit” czy “She Moves In Her Own Way”. Pierwszy album “Inside In/Inside Out” rozszedł się na świecie w ponad 1,5 milionach kopii i spędził pół roku na brytyjskiej liście 20 najpopularniejszych albumów. Poza klasykami zespół zaprezentuje 10 września również materiał z nowej płyty „10 Tracks To Echo In The Dark”, która ukaże się pod koniec lipca!

Norweski duet Röyksopp, czyli Torbjørn Brundtland i Svein Berge, to mistrzowie elektronicznego popu. Do tej pory wydali pięć studyjnych albumów, które odniosły sukces w wielu krajach. Pierwszy album “Melody A.M”, który zebrał fantastyczne recenzje i zdobył uznanie fanów, został wydany w 2001 roku. Następnie powstały “The Understanding” (2005), “Junior” (2009) i “Senior” (2010). Artyści przyjadą do Warszawy również z najnowszym materiałem “Profound Mysteries”, który Berge i Brundtland opisują jako “największe przedsięwzięcie w karierze”.

Raper, muzyk, autor tekstów. O kim mowa? Tymoteusz Bucki, czyli Tymek, to ​​prawdziwy kameleon polskiej sceny muzycznej – szturmem podbił listy przebojów swoimi imprezowymi kawałkami, takimi jak „Język Ciała” czy „Anioły i Demony”, aby w ostatnich latach zaprezentować się z zupełnie innej strony. Na albumie „Odrodzenie” pokazuje, że doskonale odnajduje się w alternatywnej odsłonie. 

Artura Rojka nie trzeba nikomu przedstawiać. Niekwestionowany król polskiej muzyki alternatywnej! Autor tekstów, kompozytor, wokalista i promotor, przez 20 lat związany z zespołem Myslovitz. Laureat wielu nagród, w tym Fryderyka oraz podwójnej platynowej płyty za solowy album „Składam się z ciągłych powtórzeń”.

Rubens na co dzień jest członkiem zespołu Darii Zawiałow. Producent, wokalista, gitarzysta, songwriter, który od wielu lat funkcjonuje w branży muzycznej, to też współtwórca wielu polskich hitów, m.in. “Złoto” Mroza. Jego muzyka to zapis męskich uczuć, co słyszymy m.in. w debiutanckim singlu “Wszystko OK?”. 

(Visited 45 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , Last modified: 12 lipca, 2022
Close
%d bloggers like this: