Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ KONCERTY, DZIAŁ NEWS, Informacje ogólne, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia, NA LUZIE, Z życia gwiazd, Zapowiedzi

P!NK w Polsce! Europejska część trasy już niebawem!

P!nk to artystka, która od lat w Polsce ma rzeszę fanów. W naszym kraju pojawiła się tylko raz – podczas Open’er Festiwalu w 2004 roku, gdzie zbyt dobrze wspomina ten koncert. Jak będzie tym razem?

 

Charyzmatyczna piosenkarka właśnie zapowiedziała w swoich social mediach, że wraca na Stary Kontynent by zagrać serię koncertów podczas trasy „Beautiful Trauma”, którą rozpoczęła 1 marca 2018 roku i do tej pory zagrała 88 koncertów. Od marca do maja 2019 roku zagra jeszcze 39 koncertów w Stanach, a następnie pojawi się w Europie.

Czego dowiedzieliśmy się z filmiku, który wypuściła P!nk do sieci? To, że zagra koncerty m.in. w Warszawie, Paryżu, Berlinie, a także odwiedzi Skandynawię czy Wielką Brytanię.

Według naszych informacji koncert ma odbyć się na Torwarze, który mieści trochę ponad 6000 osób, także o bilety będzie trzeba walczyć, ponieważ koncert wyprzeda się pewnie w kilka minut.

We wtorek pojawią się oficjalne informację co do miejsca, daty i cen biletów.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=hSjIz8oQuko&w=560&h=315]

(Visited 6 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , , , Last modified: 14 października, 2018
Close
%d bloggers like this: