Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Pożegnalna trasa Indios Bravos zawita do Wrocławia!

Grupa zagra we Wrocławiu już w najbliższą sobotę (tj. 05 grudnia 2015 r.) w klubie Alibi. Jesienna pożegnalna trasa obejmuje trzynaście miast. Ostatnim przystankiem będzie koncert w Domu Kultury Słowianin w Szczecinie.

indios1

 

 

Na początku października grupa poinformowała o swojej decyzji na portalu społecznościowym:

WAŻNE!!! Komunikat o zawieszeniu działalności zespołu:

Drodzy nasi Fani 🙂

Od kilkunastu już lat, jak rok długi i Polska szeroka gramy koncerty. Wiosna, lato, jesień, zima jesteśmy w trasie i uwielbiamy to. Tworzymy zgraną ekipę świetnie czującą się w swoim towarzystwie. Mamy fantastycznych fanów, którzy pamiętają o wszystkich naszych urodzinach i wspierają we wszystkich działaniach. Jest świetnie, jest bezpiecznie, marzyliśmy o takim stanie.
W tym wszystkim najważniejsza jest jednak muzyka, która jest naszą pasją, i sposobem na komunikowanie się ze światem. A muzyka, jak każda inna forma sztuki potrzebuje fermentu, potrzebuje napięć, bo te rodzą emocje, które z kolei wyraża muzyka. Dla muzyki takie bezpieczne ciepełko, które nas ogarnęło jest na dłuższą metę zabójcze. Artysta nie stawiający sobie nowych wyzwań przestaje być artystą, a staje się rzemieślnikiem.
Postanowiliśmy więc wprowadzić trochę napięcia, i na czas bliżej nieokreślony w pewnym sensie zawiesić działalność.
W pewnym sensie, bo nie wykluczamy, że pojawimy się latem na jakimś festiwalu, czy innej tego typu imprezie, ale póki co, tegoroczna jesienna trasa, jest naszą trasą ostatnią.
Gutek przygotowuje się do swojej działalności solowej, Banach już taką prowadzi, będzie to czas dla nas, byśmy zatęsknili za Indios Bravos, i znów poczuli między sobą to twórcze napięcie, które towarzyszyło nam przez tyle lat.
Jak długo potrwa ta przerwa – czas pokaże, może rok, może pięć lat, jedno jest pewne – jesteśmy kumplami, którzy chcą ze sobą grać, i grać będą, bo wierzymy w Indios Bravos, ale by wiarę tę umocnić, musimy wystawić ją na próbę.
Dziękujemy za wszystko, i do zobaczenia na tych ostatnich klubowych koncertach, peace! 🙂 

Koncert Indios Bravos -POŻEGNALNY
05.12.2015 godz. 21:00 otwarcie drzwi godz. 20:00

bilety: 35/45 PLN
bilety kolekcjonerskie dostępne w Alibi (czynne od godz. 20:00) i w Reset Bar (z tyłu Alibi czynne od godz. 18)
oraz wejściówki w systemie i punktach sieci ticketpro.
Empiki, Mediamarkty, Saturny itp lub na ticketpro.pl

 

(Visited 19 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , Last modified: 4 grudnia, 2015
Close
%d bloggers like this: