Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ WIDEO

Pragnienia szczyt – reportaż z Jamajki z udziałem Bednarka i jego ekipy

Pierwszy raz oficjalnie online – Pragnienia szczyt – film dokumentalny o podróży Kamila Bednarka i jego ekipy na Jamajkę.

PRAGNIENIA SZCZYT to film dokumentalny, który powstał w kwietniu 2011 roku gdy Kamil Bednarek wraz ze swoim zespołem Star Guard Muffin odbył podróż na Jamajkę, gdzie współpracując ze światową czołówką muzyków reggae pracował w legendarnym studiu Boba Marleya – Tuff Gong w Kingston – nad swoim kolejnym krążkiem – epką „Jamaican Trip”. Wydawnictwo to ukazało się w formie CD z materiałem audio i DVD przedstawiającym kulisy podróży.

Jest to film o młodym chłopaku z małej miejscowości gdzieś na zachodzie Polski, który postanowił spełnić swoje marzenia. Wszyscy, którzy znają historię Kamila Bednarka wiedzą, że mu to się udało. Udało się dzięki ogromnemu talentowi jaki posiada, dzięki wsparciu rodziny i przyjaciół, dzięki pomocy ludzi z „muzycznego otoczenia” dla których od początku kariery nie był „sezonową kurą znoszącą złote jajka”.

Od tamtego czasu minęły już 4 lata..Kamil Bednarek nia każdym kroku powtierdza, że nie jest „gwiazdą sezonu”, na swój sukces zapracował ciężką pracą, setkami koncertów, dziesiątkami godzin nagrań w studio, ale też osobowością i pozytywnym nastawieniem do życia, ludzi i świata.
W kwietniu ukaże się nowy album Bednarka pt.”Oddycham” – niezmiennie w Lou&Rocked Boys.

(Visited 11 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 4 marca, 2015
Close
%d bloggers like this: