Dziś premiera nowego klipu Bovskiej do piosenki Autoreset w reżyserii Joanny Satanowskiej.

Autoreset to utwór z ostatniego albumu Bovskiej zatytułowanego Pysk, będącego kolejnym studyjnym albumem artystki po płycie Kaktus.

Bovska, przewrotnie do kolorowej szaty graficznej albumu Pysk, zabiera nas w podróż do mrocznego świata balansującego na pograniczu rzeczywistości i fikcji. Inspiracją do stworzenia fabuły teledysku oraz sposobu jego kręcenia był Netflixowy serial „Black Mirror” Charliego Brookera, który w krzywym zwierciadle ukazuje katastroficzną wizję przyszłości świata.

Teledysk utrzymany jest w klimacie realizmu futurystyczno-magicznego. Budujemy w nim mroczną wizję niedalekiej przyszłości” – mówi Joanna Satanowska – reżyserka i autorka scenariusza.

Bovska wciela się w główną bohaterkę fabuły. Towarzyszy jej Paweł Koślik, aktor doskonale znany z głośnego serialu „Ucho Prezesa”. Oprócz tej pary w klipie pojawia się jeszcze jedna dwójka. Czy wiedzą o swojej obecności? Sami sprawdźcie, co będzie się działo i dokąd nas zaprowadzą.

BOVSKA to Artystka okrzyknięta jednym z najważniejszych debiutów 2016 roku. Pierwszy nakład jej debiutanckiej płyty, Kaktus, został wyprzedany 2 dni po premierze, a utwory Bovskiej jeszcze przed premierą albumu biły rekordy popularności w Internecie, gdzie dotychczas odtworzono je prawie 26 milionów razy.