Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Odsłuchy

Nowy album Bovskiej „Sorrento” jest już dostępny!

Bovska powraca z nowym, wyczekiwanym czwartym albumem, zatytułowanym Sorrento. 24 kwietnia artystka po raz kolejny otworzyła przed słuchaczami drzwi do swojego świata.

Oddaję w Wasze ręce mój najnowszy album “Sorrento”. Pracowałam nad nim inaczej niż dotychczas, pisząc teksty w inny niż dotąd sposób. Każdy kolejny album jest świadectwem zmian, które w moim życiu się dzieją. Czasem piosenki są  zapisem chwili, czasem syntezą myśli, które towarzyszą mi dłużej. Często ubrane w teraźniejszość, lub lekką formę, chcą powiedzieć coś więcej. Jedno jest pewne. Jest tak samo autorski i osobisty jak wszystkie trzy pozostałe płyty.” – mówi artystka. 

Sorrento jest słodko-gorzkie. Bovska śpiewa o miłości romantycznej, intymnej, dojrzałej i niedoskonałej.  Śpiewa o wolności. Szuka drogi, niekoniecznie celu. Szuka sensu w tym co codzienne, zadaje pytania o podstawowe wartości. 

Najnowszy album Bovskiej jest dopracowany do granic możliwości zarówno w warstwie muzycznej jak i wizualnej, a fizyczne wydanie płyty – ze względu na walory artystyczne – ma wartość kolekcjonerską. Okładka jak i całe opakowanie zostało zaprojektowane przez Bovską. Zdjęcie na okładce wykonał Łukasz Murgrabia, Bovska natomiast zmieniła je układając w kolaż.

Tracklista: 
1. Ciao 
2. Między nami 
3. Leżałam
4. Wujek G. 
5. Włącz, wyłącz
6. Sorrento
7. Będę przy tobie
8. Guziki feat. Vienio 
9. Raty 
10. Stany
11. Paolo C. 
12. UVA
13. Pytania 
14. Pa para rapa

https://tidal.com/browse/album/135973201
(Visited 14 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 25 kwietnia, 2020
Close
%d bloggers like this: