Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Okładki, Tracklisty

Przełom w twórczości Tymka. Uczestnik 6 edycji młodych wilków z nowym materiałem

Tymek to uczestnik zeszłorocznej edycji akcji Młode Wilki, który nie wbił się na mainstream rapowej sceny muzycznej, jak White 2115 czy Zeamsone. W akcji popkillera zaprezentował się w utworach: Piramida (wraz z innymi uczestnikami) i Martwi Idole.

Raper szykuje dla nas swoje 3 wydawnictwo, album Klubowe, którego premiera zapowiedziana na 22 marca. Pierwszym singlem z nadchodzącej płyty był Język Ciała mający przepowiadać zabawę muzyką i zabawę dzięki niej. Kolejny singiel: Romans był dowodem, że ten album stanie się przełomem w karierze Tymka. Kilka dni temu, artysta, podzielił się z nami następnym singlem Poza kontrolą wraz z klipem na YouTube.

O oprawę muzyczną wszystkich utworów na płycie zadbał C0PIK tworząc deephousowe bity, które Tymek połączył ze śpiewem i nawijką.Cały album utrzymany jest w klimacie mocno imprezowym, inspirowany latino i Rosją. Tracklista na ten moment nie jest jeszcze znana. Klubowe możecie zakupić na mymusicshop.pl w wersji preorderowej (z wlepą, plakatem i przypinką z logo Tymka).

 

(Visited 41 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 11 lutego, 2019
Close
%d bloggers like this: