Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Książki

Roksana Węgiel z oficjalną aplikacją oraz „The X Book”

Świetny czas dla fanów Roksany Węgiel: w App Store dostępna jest już aplikacja Roxiemoji, do sklepów trafiła kolorowa książka pełna aktywności „The X Book”, a w najbliższy piątek ukaże się reedycja debiutanckiego albumu artystki.

Roxiemoji
Wyraź swoje emocje, używając naklejek z wizerunkiem Roxie. Wymieniaj się z przyjaciółmi. Powiadom wszystkich, kto jest największym fanem Roksany Węgiel.

Aplikacja do pobrania pod tym linkiem.

The X Book
Uwaga, startujemy! Ty, twoja bff, no i … Roksana Węgiel z przyjaciółmi. To prawdziwa petarda dla wszystkich, którzy mają swoje pasje, lubią to, co robią i wierzą, że marzenia się spełniają.

The X Book to świat ludzi kreatywnych, którzy są dla nas ważni, więzi, wartości, wspomnień. To świat pełen pomysłów na każdy nadchodzący dzień. Nie trać czasu. Łap każdy dzień, żyj z całych sił. Zaczynamy!

W książce znajdziemy przeróżne zadania oraz wyzwania do wykonania z przyjaciółmi. Książka ma ponad 200 stron oraz zestaw naklejek. Każdy z ambasadorów w książce – Maria Jeleniewska, Magda Bereda, Cleo, Kamil Owczarek, Patryk Zapała (Colorowyy), Martyna Zbirańska (Pysia 67), Lena Moonlight, Ola Szkołda i Cookie Mint – ma swoją dedykowaną rozkładówkę. W książce znajdziemy również strony poświęcone ciekawostkom na temat Roxie, a także miejsca na wklejenie swoich zdjęć, naklejek czy nawet stron poświęconych rysowaniu.

Książkę można zamówić pod tym linkiem.

(Visited 69 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 14 listopada, 2019
Close
%d bloggers like this: