Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Ryan Keen supportem Eda Sheerana

Podczas koncertu Ed Sheeran’a w lutym na Torwarze wystąpi niezwykły support – Ryan Keen!

13 lutego w warszawskiej hali odbędzie się długo wyczekiwany koncert – po raz pierwszy w Polsce wystąpi bożyszcze nastolatek i autor jednego z najpopularniejszych albumów minionego roku, Ed Sheeran. Przed wyjątkowym artystą zagra równie zdolny wokalista, czyli Ryan Keen!

Ryan Keen urodził się w 1987 roku w Wielkiej Brytanii. Dorastając, słuchał takich artystów, jak Eric Clapton czy Buena Vista Social Club, natomiast jego największym muzycznym bohaterem od zawsze był John Lennon. Sceniczny debiut Ryana to koncert z Lily McKenzie, następnie wystąpił u boku Delilah. Wkrótce, wspólnie z Josh Friendem z zespołu Modestep, rozpoczął pracę nad swoją pierwszą EP-ką, która została wydana prawie pięć lat temu. Rok później Ryan podpisał kontrakt z Imagem, największą na świecie wytwórnią muzyki niezależnej. W tym samym roku otrzymał propozycję supportowania Eda Sheerana podczas jego trasy koncertowej.

Każdy premierowy materiał otwierał mu drzwi na nowe, niedostępne do tej pory dla niego letnie festiwale. Dzięki niezwykłym współpracom z bardziej znanymi artystami, ale i autentyczności, która bije od niego na kilometr, dziś o akustycznych kompozycjach Ryana Keena mówi się wiele. Warto zobaczyć go za niecały miesiąc w Torwarze!

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: , , Last modified: 17 stycznia, 2015
Close
%d bloggers like this: