Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Odsłuchy

Sanah debiutuje! „Królowa Dram” już dostępna – posłuchaj

To zdecydowanie jedna z najbardziej wyczekiwanych premier muzycznych w Polsce w 2020 roku. Sanah debiutuje długogrającym krążkiem.

Początkowo Królowa Dram ukazać miała się 27 marca, niestety ze względu na pandemie Covid-19 premiera została przeniesiona na 8 maja. I tak oto jest – najgorętsza i najbardziej wyczekiwana premiera 2020 roku!

Debiutancki album to sanah na jaką czekali jej fani. Nostalgiczna i wzruszająca, ale także dowcipna i charakterna. W warstwie tekstowej łączy poezję z młodzieżowym slangiem, od strony muzycznej serwuje wpadające w ucho melodie w nietypowych, ciekawych aranżacjach.

Album oprócz Szampana zawiera także znane już hity Siebie zapytasz, Proszę pana, Melodia ale także wydany tydzień temu singiel tytułowy – Królowa Dram.

Debiutancka płyta Królowa dram ukazuje się 8 maja w wersji cyfrowej i fizycznej – na CD, 2CD (deluxe edition z singlami dostępnymi wcześniej tylko na winylowej EPce), na LP i w specjalnym Super Deluxe Boxie (niestety Box w Empiku jest już wyprzedany).

Tracklista:
1. Początek
2. Królowa dram
3. To ja a nie inna
4. Siebie zapytasz
5. Melodia
6. Szampan
7. Łezki me
8. Proszę
9. Proszę pana
10. Oto cała ja
11. 2/10
12. Sama
13. Koniec

https://tidal.com/browse/album/139819414
(Visited 36 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 7 maja, 2020
Close
%d bloggers like this: