Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Scorpions wracają do Polski! Koncert w Łodzi już w maju!

Grupa Scorpions wystąpi w maju w Polsce! Okazja będzie szczególna, bo zespół wyrusza w trasę koncertową z okazji 50-lecia swojego istnienia. Koncert odbędzie się 9 maja 2015 roku w hali Atlas Arena w Łodzi.

W sprzedaży są już ostatnie bilety na koncert legendy rocka. Zapraszamy do zakupu!

Scorpions to jeden z najważniejszych zespołów w historii muzyki rockowej. Jego początki siegają 1965 roku. Od tego czasu grupa nagrała 19 albumów studyjnych i 5 koncertowych. Na szczyt branży muzycznej wdarła się w 1990 roku po wydaniu swojej najsłynniejszej ballady Wind of Change. Później cały czas utrzymywała bardzo wysoki poziom i nie ustępowała miejsca młodszym wykonawcom.

Scorpions wiernych fanów mają na całym świecie, ale w Polsce cieszą się szczególną popularnością. Warto przypomnieć, że to do niemieckiego zespołu należy oficjalny rekord, jeśli chodzi o liczbę widzów na koncercie, który kiedykolwiek odbył się w naszym kraju.

W czasie Inwazji Mocy RMF FM w 2000 roku na lotnisku w podkrakowskim Pobiedniku Wielkim tę grupę, według różnych szacunków, obserwowało i słuchało od 600 do 800 tysięcy osób! – przypomnia Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która będzie organizatorem koncertu w Łodzi.

Scorpions

(Visited 24 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 18 marca, 2015
Close
%d bloggers like this: