Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Spring Break ogłasza nowych wykonawców!

Przez dłuższy okres czasu Poznań nie miał muzycznego wydarzenia z prawdziwego zdarzenia. Dziś inne miasta mogą zazdrościć stolicy Wielkopolski takiej formuły: Spring Break Showcase Festival & Conference to pionierska impreza, w ramach której odbywają się koncerty młodych obiecujących zespołów wraz z warsztatami i panelami dla uczestników. Dziś organizatorzy uzupełnili line-up wydarzenia o nowe nazwiska. Jest w czym wybierać!

Pierwsza edycja festiwalu przyciągnęła rekordową liczbę słuchaczy. W ciągu 3 dni przez sześć klubów rozlokowanych w centrum Poznania przewinęło się kilkanaście tysięcy widzów, którzy podziwiali koncerty zarówno cenionych gwiazd (Artur Rojek, KAMP!), jak i debiutujących kapel.

Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w dniach 23 – 25 kwietnia również w mieście koziołków. Mimo że dokładne miejsca koncertów nie są jeszcze znane, organizatorzy pomału prezentują ciekawą listę wykonawców. Do zapowiedzianego wcześniej elektronicznego duetu Years & Years dołączają:

  • Besides

Sensacyjni zwycięzcy ostatniej edycji Must Be The Music, którzy rock progresywny mają w małym palcu.

  • Coals

Surowe, elektroniczne brzmienie rodem ze Śląska. Warto mieć oko na dwójkę tych młodych artystów!

  • Daniel Spaleniak

Autor jednej z najbardziej klimatycznych płyt minionego roku. Songwriter, od którego wrażliwości i delikatności mogłoby się uczyć sporo starszych kolegów.

  • Dog Whistle

Dwie specjalistki od romantycznych, ckliwych melodii – przecież to już było! Nic bardziej mylnego – w piosenkach duetu Dog Whistle zakochacie się od pierwszego odsłuchu.

  • Jóga

Duet, który za chwilę może stać się wizytówką polskiej sceny elektronicznej. Jego koncertu nie możecie przeoczyć.

  • Lass

Lubicie FKA twigs? LASS, elektroniczna wokalistka, z pewnością przypadnie Wam do gustu. Trudno uwierzyć, że pochodzi z Polski.

  • Mela Koteluk

Jedna z głównych gwiazd tegorocznej edycji festiwalu, autorka znakomicie przyjętej płyty „Migracje” wraca do Poznania po długiej i owocnej trasie koncertowej.

  • Natalia Nykiel

Wydawać by się mogło, że po występie w popularnym talent show wokalistka wybierze ścieżkę popową. Nykiel świadomie zrezygnowała jednak z nurtu mainstreamowego, wypływając na trudny, ale intrygujący rejs po psychodelicznej elektronice.

  • Pola Rise

Tajemniczość to jej cecha charakterystyczna. W parze z zagadkowym wizerunkiem idzie równie ciekawa, nowoczesna muzyka, gdzie przyciągający głos wokalisty miesza się z modnymi ostatnio syntezatorami.

  • Women For Hire

Para producentów flirtujących z ambient popem i elektroniką elektryzuje każdego… może i Was także?

 

(Visited 3 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , Last modified: 4 lutego, 2015
Close
%d bloggers like this: