Wczorajszy dzień upłynął Cleo dość intensywnie. Wokalistka miała zaplanowane aż dwa koncerty, które były od siebie dość oddalone.

Nie od dziś wiadomo, że Cleo jest bardzo popularną piosenkarką. Przekłada się to również na pracę w trasie, w której wokalistka jest od początku wakacji.

Wczoraj, 23 sierpnia, miała zaplanowane aż dwa koncerty. Pierwszy z nich odbywał się w Witkowie, w okolicy Gniezna, drugi zaś zaplanowany był w Żarach w województwie Lubuskim. Obie miejscowości oddalone były od siebie o około 280 kilometrów. Wokalistka postanowiła więc polecieć na koncert helikopterem.

Nie udałoby się to, gdyby nie pomoc strażaków. Wokalistka nie wystartowała bowiem z pasa zieleni, czy boiska, które znajdowało się w miejscowości Witkowo. Cleo postanowiła wystartować z drogi publicznej, którą specjalnie dla niej zamknęli strażacy.

Wielkie podziękowania dla Strażaków z Witkowa którzy zamknęli na chwilę drogę żebym mogła wystartować moim CleoKopterem i dolecieć na kolejny koncert <3 Teraz ŻARY – szykujcie się na koncert!!! :)