Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Informacje ogólne, Okładki, Tracklisty

The XX zapowiada nowy album

Zespół The XX ogłosił dziś szczegóły ich długo oczekiwanego, trzeciego albumu! Krążek został zatytułowany ‘I See You’i zawiera 10 utworów. Album ukaże się 13 stycznia 2017 nakładem wytwórni Young Turks.

I See You to następny album po XX oraz Coexist, które sprzedały się w ilości ponad 3 milionów egzemplarzy, zdobywając po drodze wiele wyróżnień. Nadchodzący krążek wyznacza nową erę dla londyńskiego trio, którego członkami są Romy Madly Croft, Oliver Sim i Jamie Smith, zarówno pod względem brzmienia jak i w odniesieniu do ich rozwoju.

Podczas gdy albumy XX i Coexist były tworzone we względnej izolacji w Londynie, płyta I See You nagrywana była od marca 2014 do sierpnia 2016 roku w Nowym Jorku, Marfa (Teksas), Reykjavik, Los Angeles oraz Londynie i charakteryzuje ją skierowana bardziej na zewnątrz, otwarta i ekspansywna postawa.

Wyprodukowany przez Jamiego Smitha i Rodaidh McDonald, album jest najśmielszym jak do tej pory osiągnięciem The XX, bardziej przejrzystym i ambitniejszym niż kiedykolwiek wcześniej. Słychać to wyraźnie w pierwszym singlu On Hold, który promuje nadchodzący album The XX.

Tracklista:
1. Dangerous
2. Say Something Loving
3. Lips
4. A Violent Noise
5. Performance
6. Replica
7. Brave For You
8. On Hold
9. I Dare You
10. Test Me

(Visited 17 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 11 listopada, 2016
Close
%d bloggers like this: