Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Iza Lach, Bovska i Dwa Sławy na koncertach trasy Spragnieni Lata

Bovska, Iza Lach i duet Dwa Sławy zagrają podczas tegorocznej trasy koncertowej Cydr Lubelski Spragnieni Lata. To artyści, którzy pokazują, że warto iść pod prąd. Odnieśli sukces, stawiając na autentyczność i niepokorność.

Usłyszymy alternatywnych muzyków, którzy ukażą swoje najprawdziwsze oblicza, na maksa, bez żadnej ściemy. Zabrzmi ekscentryczny hip hop, magnetyzujące dźwięki r’n’b i pop w najlepszym wydaniu – mówi Tymon Tymański, dyrektor artystyczny trasy Cydr Lubelski Spragnieni Lata.

W tym roku artyści grają bez filtra. Niefiltrowanie to hasło inicjatora i głównego sponsora trasy – marki Cydr Lubelski, której tegorocznym headlinerem jest Cydr Lubelski Niefiltrowany. Na otwarte plenerowe koncerty zaprasza do sześciu polskich miast: Wrocławia, Łodzi, Krakowa, Katowic i Warszawy. Finał z udziałem gości specjalnych odbędzie się w Lublinie podczas Lubelskiego Święta Młodego Cydru.

Pozytywna energia w nieograniczonych ilościach, niefiltrowane emocje i czerpanie z życia pełnymi garściami – to wszystko podczas 6. edycji trasy koncertowej Cydr Lubelski Spragnieni Lata! Wstęp na koncerty jest wolny.

24.06.2017 WROCŁAW, Dziedziniec dawnego klasztoru Franciszkanów
08.07.2017 ŁÓDŹ, OFF Piotrkowska
22.07.2017 KRAKÓW, Plac Wielkiej Armii Napoleona
19.08.2017 KATOWICE, Parking przed halą Parkową
26.08.2017 WARSZAWA, Rejs, Bulwar Flotylli Wiślanej koło Płyty Desantu
16.09.2017 LUBLIN

(Visited 19 times, 1 visits today)
Tagi: , , , Last modified: 6 czerwca, 2017
Close
%d bloggers like this: