Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

TYLKO U NAS! Wiemy jak będzie wyglądał Sylwester Marzeń w TVP. Gwiazdy nie zobaczą się z najbliższymi!

Wszyscy dobrze wiemy, że większość planów sylwestrowych przez obecną pandemię Covid-19 musiało zostać zmienionych, czy też odwołanych. Wielkie zmiany nie ominą także imprez organizowanych przez telewizje. Gwiazdy nie zobaczą się z bliskimi w sylwestra?

TVN całkowicie zrezygnowało z realizacji koncertu sylwestrowego, Polsat zaplanował koncert nagrywany w dwóch studiach jednocześnie (Wrocław oraz Warszawa), TVP za wszelką cenę stara się jak najmniej obniżyć poziom swojej transmisji.

Jak dowiedzieliśmy się od informatora, początkowo Telewizja Publiczna swoją imprezę sylwestrową miała nadawać prosto ze studia ATM w Warszawie. To właśnie tam nagrywany jest m.in czołowy program talent show TVP, czyli The Voice of Poland.

Jednak, jak poinformował nas informator z kręgów produkcyjnych Telewizji Polskiej, na potrzeby zrealizowania programu sylwestrowego zorganizowany był przetarg, który wygrała pewna firma.

Firma zapewniał telewizji pełną realizacje wydarzenia, a tym samym postanowiła przenieść koncert ze studia ATM do amfiteatru w Ostródzie, w którym już trwa budowanie scenografii.

Sylwester w TVP zorganizowany zostanie bez publiczności – mówi nasz informator, dodając: pomimo dużej przestrzeni (koncert odbędzie się na dworze – przyp. red.) nawet artyści nie mogą zabrać ze sobą najbliższych, co jest przykre.

Wiadomym jest to, że każdy z nas tą wyjątkową noc chce spędzić z najbliższymi. Nasze rodzime gwiazdy także, co niestety zostanie im utrudnione przez wymogi produkcyjne, a także restrykcje związane z pandemią.

Nadal trwa pandemia Covid-19 co znacząco utrudnia organizacje takiej imprezy. Jest limit osób, co uniemożliwia także pojawienie się publiczności. Nie mamy możliwości zapewnienia wejść dla swoich najbliższych, a co mówić o pojawieniu się osób powiązanych z artystami – komentuje nasz informator

Do tej pory wiadomo, że podczas koncertu zagrają m.in. Cleo, Akcent, Boys. Cały koncert utrzymany ma być w rytmach disco.

(Visited 66 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , , , Last modified: 16 grudnia, 2020
Close
%d bloggers like this: