Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, DZIAŁ NEWS

Urocza trasa Łydki Grubasa – 23 listopada zagrają w Lublinie!

Łydka Grubasa, zespół-dynamit, zyskujący w błyskawicznym tempie popularność i przychylność słuchaczy, zawita do naszego miasta! Już w przyszłą sobotę (23.11) Łydka wystąpi w klubie Graffiti.

Kapela nie boi się eksperymentować. Odważnie i umiejętnie przeplata cięższe brzmienia z obszerną paletą na pozór kontrastujących ze sobą gatunków muzycznych. Słynie również z bezkompromisowych, mocnych i dosadnych tekstów rozprawiających się z otaczającą nas rzeczywistością. Ich koncerty to zawsze wydarzenia kipiące energią, gwarantujące mnóstwo dobrej zabawy.Łydka w 2019 roku otrzymała nagrodę publiczności festiwalu Pol’and’Rock– Złotego Bączka osobiście przekazał kapeli Jerzy Owsiak w trakcie szalonego koncertu dla kilkusettysięcznej publiczności. Ich klipy mają miliony odtworzeń, a ze świecą trzeba by szukać kogoś, komu o uszy nie obiły się utwory „Rapapara”, „Adelajda”, czy „Gender”.

“Zapraszamy na koncert” – mówi nam Bartosz “Hipis” Krusznicki – wokalista. „Trasa przebiega pod hasłem “Uroczo!”, ponieważ przyjazny wydźwięk tego słowa pięknie koresponduje z naszym łydkowym credo. Innymi słowy, dołożymy wszelkich starań, aby wyzwolić w was moc pozytywnych emocji! Ostre granie, mnóstwo radości, energii, ale i odrobina refleksji – to dla Was szykujemy. Wy też lepiej się szykujcie…”

Jesteście gotowi?

(Visited 4 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 14 listopada, 2019
Close
%d bloggers like this: