To już kolejna wizyta chłopaków z Years & Years w naszym kraju. Ich koncerty zapełniają największe hale w Polsce, a występy na Openerze przyciągają tłumy. Zespół wystąpi już jutro na warszawskim Torwarze!

Przypominamy rozpiskę czasową:
18:30 – wejście
20:00 – support
21:00 – Years & Years

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem imprezy. Zgodnie z nim, na wydarzenie można wnosić torby o maksymalnej wielkości 30x 20×15 cm. Nie będzie możliwości pozostawienia większych bagaży w szatni. Ze względu na akcję fanowską, dopuszczalne jest wniesienie glow sticków – zakazane jest natomiast wrzucanie ich na scenę.

Pomimo młodego wieku muzycy pochwalić się mogą już sporym doświadczeniem scenicznym. W 2014 roku występowali na licznych festiwalach i supportowali Sama Smitha. Rok 2015 był dla ich kariery przełomowy. Zwyciężyli w kolejnej edycji prestiżowego plebiscytu BBC Sound, a przede wszystkim – wydali debiutancki album. Płyta Communion bez wątpienia była jedną z najbardziej oczekiwanych premier tego roku. 6 lipca 2018 premierę miał ich najnowszy, drugi, krążek Palo Santo. Album to zwrot zespołu w stronę muzyki z różnych zakątków świata.

Królowie, czyli top 10 – Years & Years

W naszym top 10 koncertowych nie mogło zabraknąć pierwszych singli zespołu. Mowa tutaj oczywiście o King, który był wydany jako czwarty singel promujący album. Utwór zadebiutował na 1 miejscu UK Singels Chart i osiągnął status platynowej płyty za łączną sprzedaż podad 600 000 egzemplarzy.

Usłyszymy też Desire, który jako singiel został wydany dwa razy. Drugą wersję Years & Years nagrało z wokalistką Tove Lo.

Nowy krążek to przede wszystkim główny singiel promujący Sanctify. Napisany został przez wokalistę grupy, a jego producentem jest Kid Harpoon.

Jesteście ciekawi jakie jeszcze utwory pojawiły się w naszej składance? Zapraszamy do playlisty na Spotify!