Festiwal, który z małego wielkopolskiego miasteczka zrobił stolicę polskiego rocka. Wydarzenie, na które przyjeżdżają pokolenia. Od ponad 40 lat na Jarocin Festiwal przyjeżdżają całe rodziny – zarówno dzieci stawiające pierwsze kroki w świecie dźwięków, jak i weterani cięższych brzmień. Jak święto mocniejszej muzyki będzie wyglądać w 2015?

Do dzisiaj nie znaliśmy szczegółów eventu, który zbliża się już wielkimi krokami. Dopiero przed kilkoma godzinami dowiedzieliśmy się, kto w tym roku będzie odpowiadać za organizację lipcowego przeglądu najciekawszych polskich i zagranicznych zespołów.

Po negocjacjach z gminą Jarocin, dla której festiwal to doskonała okazja na promocję, zdecydowano, że w tym roku agencją koncertową odpowiedzialną za przygotowanie imprezy będzie MJM Prestige. Inni kandydaci, czyli dotychczasowy organizator: Go Ahead (od 2007 do ubiegłego roku), a także Concept Music Art, nie spełnili dostatecznie oczekiwań postawionych w przetargu.

Nie znamy innych szczegółów dotyczących daty, cen biletów czy line-up’u. Gdy na horyzoncie pojawią się jakiekolwiek newsy, będziemy o nich informować jako pierwsi.