Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Zmiana organizatora Jarocin Festival

Festiwal, który z małego wielkopolskiego miasteczka zrobił stolicę polskiego rocka. Wydarzenie, na które przyjeżdżają pokolenia. Od ponad 40 lat na Jarocin Festiwal przyjeżdżają całe rodziny – zarówno dzieci stawiające pierwsze kroki w świecie dźwięków, jak i weterani cięższych brzmień. Jak święto mocniejszej muzyki będzie wyglądać w 2015?

Do dzisiaj nie znaliśmy szczegółów eventu, który zbliża się już wielkimi krokami. Dopiero przed kilkoma godzinami dowiedzieliśmy się, kto w tym roku będzie odpowiadać za organizację lipcowego przeglądu najciekawszych polskich i zagranicznych zespołów.

Po negocjacjach z gminą Jarocin, dla której festiwal to doskonała okazja na promocję, zdecydowano, że w tym roku agencją koncertową odpowiedzialną za przygotowanie imprezy będzie MJM Prestige. Inni kandydaci, czyli dotychczasowy organizator: Go Ahead (od 2007 do ubiegłego roku), a także Concept Music Art, nie spełnili dostatecznie oczekiwań postawionych w przetargu.

Nie znamy innych szczegółów dotyczących daty, cen biletów czy line-up’u. Gdy na horyzoncie pojawią się jakiekolwiek newsy, będziemy o nich informować jako pierwsi.

(Visited 57 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , , , , , , , , , Last modified: 11 lutego, 2015
Close
%d bloggers like this: