Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Informacje ogólne

Florence and the Machine powraca!

Taka wiadomość w środku tygodnia to najlepsze, co mogło nam się przytrafić. Dostaliśmy informację o jednym z najbardziej wyczekiwanych albumów ostatnich lat. Florence + the Machine zapowiada trzeci krążek!

Powiedzieć, że Polacy oszaleli na punkcie tej skromnej, rudej wokalistki i jej zespołu, to za mało. Zarówno na Coke Live Music Festival, jak i podczas zeszłorocznego Orange Warsaw Festival, tłumy fanów ubranych w wianki i posypanych brokatem już dzień przed koncertem były gotowe na szalony bieg pod scenę. Każda z jej dwóch płyt pokryła się w naszym kraju kilkukrotną platyną – Florence Welch to niespotykany dotąd fenomen na scenie art – popowej.

Długo czekaliśmy na nowe wieści z obozu jednej z najpopularniejszych obecnie alternatywnych wokalistek. Niedawno zaczęły dochodzić do nas głosy, że artystka przebywa wraz ze swoją drużyną w Meksyku, gdzie kręcono zdjęcia do nowych teledysków. Plotki, które były podsycane tajemniczymi notkami od wiarygodnie wyglądających informatorów, ostatecznie się sprawdziły – Florence + the Machine ma już zarejestrowany materiał na swoje kolejne wydawnictwo, a dziś opublikowała intrygującą zapowiedź świeżych piosenek.

To nie koniec dobrych wiadomości! Kilka godzin po wypuszczeniu teasera „How Big, How Blue, How Beautiful” dowiedzieliśmy się, że już w czwartek swoją premierę będzie miał pierwszy singel z nadchodzącego krążka! „What Kind of Man” po raz pierwszy usłyszymy o 20.30 czasu polskiego na antenie BBC Radio 1.

Czekamy z niecierpliwością, a Wy?

(Visited 4 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , Last modified: 10 lutego, 2015
Close
%d bloggers like this: