Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Okładki, Tracklisty, Zapowiedzi

Znamy szczegóły nowego albumu Natalii Przybysz

Natalia Przybysz zaprezentowała okładkę oraz tytuł nowego albumu. Jak Malować Ogień to piąta solowa, autorska płyta artystki.

Materiał jest naturalną konsekwencją i rozwinięciem brzmień oraz kompozycji, które ukazały się na poprzednich wydawnictwach – Prąd i Światło nocne. Uwagę zwraca fakt, że Natalia postawiła zarówno na treść, jak i formę – album na CD oraz winylu wykonany jest z surowców pochodzących z recyklingu.

Oprócz producenta i gitarzysty Jurka Zagórskiego do współprodukcji dołączył Mateusz Waśkiewicz oraz sekcja rytmiczna – Kuba Staruszkiewicz i Pat Stawiński. Za wszystkie melodie i historie opowiedziane głosem odpowiada oczywiście Natalia Przybysz. Gościnnie wystąpił wiolonczelista Michał Pepol.

Natalia Przybysz, wytwórnia Kayax oraz tłocznia WM Fono postanowili stworzyć CD i winyl w możliwie, jak najbardziej ekologiczny sposób. W przypadku CD ilość aluminium została zredukowana do niezbędnego minimum potrzebnego do zapisu danych. Dodatkowo zrezygnowano z zadrukowania płyty, co wyeliminowało użycie kolejnych substancji chemicznych.

Premiera albumu będzie miała miejsce 25 października. Artystka będzie pełniła „dyżur” w siedzibie Kayaxu (Obrońców 2B, Warszawa) w dniu premiery w godzinach 15:00 – 19:00.

Słuchaj w TIDALWięcej o artyście: Natalia Przybysz
(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 6 września, 2019
Close
%d bloggers like this: