Książę Ciemności zapowiada pożegnalną trasę, która potrwa do 2020 roku. Będzie to podsumowanie pięciu dekad aktywności artystycznej byłego frontmana Black Sabbath. Trasa została zapowiedziana na konferencji zwołanej w domu Sharon i Ozzy’ego Osbourne’ów 6 lutego. Nazwa trasy to No More Tours 2.

Ozzy podczas tej trasy będzie główną gwiazdą tegorocznej edycji Impact Festival organizowanego w Krakowie. Wielu fanów Księcia Ciemności zastanawia się, czy po śmierci artysty lub jego przejściu na emeryturę ujrzymy jego hologram na scenie. Sam Osbourne tak to komentuje: Jeśli odejdę, to nie będę miał nic do powiedzenia. Nie będę mógł się skarżyć. Ale jestem Księciem Ciemności. Będę was straszył. Więc możliwe, jest to, że w przyszłości będziemy mogli ujrzeć hologram Ozzy’ego na estradzie.

Jego następca w Black Sabbath posiada już swój hologram. Chodzi tu o zmarłego w 2010 roku wokalistę takich grup jak Black Sabbath, Dio i Rainbow Ronnie’ego Jamesa Dio. Zespół Dio Disciples wystąpił w Warszawie w zeszłym roku.