Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, DZIAŁ WIDEO, Premierowe Utwory, Teledyski

Aromatyczny singiel „Cherry Flavour” od The Neighbourhood. Nowy album już wkrótce

Tegoroczna jesień zapowiada wiele muzycznych nowości. Do grona albumowych zapowiedzi dołączył zespół The Neighbourhood, który 25 września wyda czwarty studyjny krążek Chip Chrome & the Mono-Tones.

Autorzy hitu Sweather Weather niedawno udostępnili zapowiedź płyty w postaci utworu Cherry Flavoured wraz z rysunkowym teledyskiem. Lekko psychodeliczne animacje utrzymane są w różnorakich, żywych kolorach. Animowana postać wokalisty Jessego Rutherforda wstaje z łóżka, wystrzeliwuje w kosmos, a także przechadza się ulicami miasta. Fabułę opisuje ciepły, przyjemny głos frontmana The Neighbourhood.

W oświadczeniu prasowym Rutherford opisał znaczenie utworu Cherry Flavoured. „To jest coś, co może wyglądać na bardzo dobre i słodkie, gdy o tym mówisz, a tak naprawdę może okazać się całkiem inne”. Wokalista przyznał, że nadchodzący album poprowadzi zespół w nowym kierunku. Przedstawił także swoje alter ego w postaci Chipa Chrome’a. „Chciałem inaczej mówić o muzyce. Czasem ciężko ubrać mi coś w słowa (…). Chip pomógł mi odnaleźć ten głos. Jest lepszym liderem niż ja mógłbym być dla tego projektu, dla chłopaków i dla moich przyjaciół. Mono-Tones to głosy w mojej głowie, które zawsze są obecne. Mogą być trochę nawiedzające i nie pozwalają mi spać w nocy, ale ufam ich gustowi”.

W tym roku The Neighbourhood wystąpi w Polsce na 3 koncertach!

  • 29.11 – Warszawa, COS Torwar (przeniesiony z 13.02)
  • 11.12 – Kraków, Klub Studio (przeniesiony z 14.02)
  • 12.12 – Kraków, Klub Studio (dodatkowy koncert)

Bilety dostępne na eBilet.pl.

Za reżyserię i animację klipu odpowiedzialny jest Christopher Wilson.

(Visited 9 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , Last modified: 2 sierpnia, 2020
Close
%d bloggers like this: