Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

Glass Animals z singlem „It’s All So Incredibly Loud”

Zespół z Oksfordu udostępnił najnowszy singiel wraz z teledyskiem. Utwór It’s All So Incredibly Loud zapowiada trzeci album Glass Animals. Krążek Dreamland swoją premierę będzie miał 7 sierpnia.

O najnowszym utworze frontman zespołu, Dave Bayley, mówi tak: „Cała piosenka jest o trzech sekundach czasu. Czasu pomiędzy powiedzeniem czegoś druzgocącego a ujrzeniem reakcji. To ogłuszające”.

Pierwotnie album miał się ukazać 10 lipca, jednak ze względu na światowe zamieszki i protesty po tragicznej śmierci m.in. George’a Floyda z rąk policji, premiera została przesunięta prawie o miesiąc. „Walka o prawa obywatelskie jest o wiele większa i ważniejsza niż jakikolwiek kawałek muzyki” – poinformował wówczas zespół. Dreamland jest pierwszym krążkiem od czasu, gdy w 2018 r. perkusista Joe Seaward został poważnie ranny w czasie jazdy na rowerze, kiedy został potrącony przez ciężarówkę.

Wraz z wydaniem singla Glass Animals zapowiedział trasę koncertową po Wielkiej Brytanii oraz Europie. Wydarzenia odbędą się w maju 2021.

(Visited 8 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , Last modified: 1 sierpnia, 2020
Close
%d bloggers like this: