Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Zapowiedzi

Björk i jej Vulnicura

Na taką wiadomość czekaliśmy bardzo długo. Islandzka piosenkarka Björk, nieprzypadkowo nazywana na całym świecie królową alternatywy, ujawniła informacje o swoim nowym albumie, który swoją premierę będzie mieć już w marcu!

Kilkanaście godzin temu na oficjalnym, Facebookowym profilu artystki pojawiła się krótka notka napisana odręcznie przez samą wokalistkę.

BJORK

Jak możemy dowiedzieć się z tej krótkiej depeszy, dziewiąty już album Islandki na półkach sklepowych ukaże się już za niecałe dwa miesiące. Jego tytuł to Vulnicura. Na krążku znajdzie się dziewięć nowych utworów, zatytułowanych kolejno: Stonemilker, Lionsong, History of Touches, Black Lake, Family, Notget, Atom Get, Mouth Mantra i Quicksand.

Björk podała także dodatkowe szczegóły dotyczące osób, które były zaangażowane w pracę nad płytą. W nagraniach premierowego materiału uczestniczył wenezuelski producent Arca i brytyjski kompozytor The Haxan Cloak. Biorąc pod uwagę muzykę, jaką tworzą obaj panowie, możemy spodziewać się, że „Vulnicura” będzie idealnie dopasowywała się do trendów panujących na rynku alternatywnym.

Dyskografię wokalistki zamyka „Biophilia” z 2011 roku.

(Visited 43 times, 1 visits today)
Tagi: , , Last modified: 14 stycznia, 2015
Close
%d bloggers like this: