Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

PREMIERA!! Bovska zapowiada nowy album. Posłuchaj pierwszego singla

Już dziś 8 października ma swoją premierę nowy singiel Bovskiej Leżałam. Jest to pierwszy utwór z czwartego albumu, który ukaże się w 2020 rok

Po raz kolejny artystka wchodzi głęboko w nasze głowy i dusze. Wierci, odnajduje i ilustruje słowem, muzyką i obrazem. Tym razem na warsztat wzięła bliskość. Prawdziwą, czułą, zachwycającą. Której coraz mniej w naszym rozpędzonym do granic możliwości świecie.

Teledysk wypełniony jest scenami z życia, obrazami intymnej bliskości w parach, w różnych odcieniach miłości. Nie tylko tej romantycznej, ale także między ojcem a córką. Bez słodzenia i ułożonych gestów. Ukazują się nam przed obiektywem piękni, tacy jacy są.

Za produkcję muzyczną odpowiedzialny jest Jan Smoczyński, który wraz z Bovską stworzył muzykę. Tekst, jak zawsze, napisała sama Bovska, także ona zaprojektowała okładkę singla. Scenarzystą i twórcą teledysku jest Marcin Starzecki, który w duecie z operatorem Marcinem Gołębiem stworzył film bliski nam o bliskości. Sam reżyser tak podsumowuje projekt:

Singiel Leżałam rozpoczyna podróż do nowego, czwartego albumu Bovskiej, którego premiera zaplanowana jest na rok 2020.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 8 października, 2019
Close
%d bloggers like this: