Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Okładki, Tracklisty

Bovska zdradza szczegóły nowego albumu!

Już dziś Bovska odsłania karty swojego nadchodzącego albumu, pokazując jego okładkę. Okładka, jak i całe opakowanie, zostały zaprojektowane przez Bovską.

Zdjęcie na okładce wykonał Łukasz Murgrabia, Bovska natomiast zmieniła je układając w kolaż. Więcej grafik stworzych przez Bovską znajduje się wewnątrz opakowania, jednak żeby je zobaczyć trzeba zaopatrzyć się w fizyczny nośnik albumu. Od dziś jest to możliwe w preorderze na bovska.comempik.com oraz na https://kulturalnysklep.pl

Album zatytułowany Sorrento jest dopracowany do granic możliwości zarówno w warstwie muzycznej jak i wizualnej. Sorrento jest słodko-gorzkie. Bovska śpiewa o miłości romantycznej, intymnej, dojrzałej i niedoskonałej.  Śpiewa o wolności i właśnie o nią zadaję wiele pytań. Szuka sensu w tym co codzienne, zadaje pytania o podstawowe wartości, a czasem o to, co niewygodne.

Na krążku odkryjemy dwanaście utworów i dwa dodatki. Trzy z nich mają już swoje teledyski a mowa o świetnie przyjętych singlach: Leżałam, Będę przy tobie oraz Wujek G.

Żeby usłyszeć cały album, trzeba będzie poczekać do premiery która już 24 kwietnia. 

Tracklista:
1. Ciao 
2. Między nami 
3. Leżałam
4. Wujek G. 
5. Włącz, wyłącz
6. Sorrento
7. Będę przy tobie
8. Guziki feat. Vienio 
9. Raty 
10. Stany
11. Paolo C. 
12. UVA
13. Pytania 
14. Pa para rapa

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 30 marca, 2020
Close
%d bloggers like this: