Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 9:02 am DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

Daria Zawiałow — FIFI HOLLYWOOD

Daria Zawiałow opublikowała swój nowy singiel i zapowiedziała trasę koncertową! Chodzi o utwór „FIFI HOLLYWOOD„, który jest oczywiście singlem z nadchodzącego albumu „Rozdział 92”.

Daria Zawiałow zdecydowanie znów nas zaskoczyła! Jeżeli do tej pory kojarzyliśmy artystkę z przeważającymi tematami miłosnymi i mrocznym brzmieniem, to ta piosenka to zupełnie inna bajka.

W „FIFI HOLLYWOOD” słychać charakterystyczną i energetyczną muzykę, która od razu wpada w ucho. Piosenkarka zapowiedziała, że nadchodzący album będzie inny niż wcześniejsze (więcej…).

Co ciekawe, w klipie widzimy Darię Zawiałow w nowej odsłonie. Zamiast charakterystycznej czapki i ciemnoczerwonej aury, na nowych zdjęciach artystka prezentuje się w o wiele „jaśniejszym” wydaniu. Widać, że „FIFI HOLLYWOOD” jest dla Zawiałow otwarciem na nowy etap w karierze i zmianę swojego stylu.

Premiera teledysku miała miejsce w Los Angeles, więc nie ma wątpliwości, że cały album Inspiruje się miastem snów, filmów i gwiazd. W piosence Daria wyznaje nam, że zostawiła swoją przeszłość w Hollywood. Czyżby to oznaczało, że słuchacze będą świadkami czegoś nowego, bardziej konfesyjnego i prywatnego niż kiedykolwiek wcześniej?

(Visited 159 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 22 maja, 2023
Close
%d bloggers like this: