Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 5:51 pm DZIAŁ KONCERTY, DZIAŁ NEWS

Daria Zawiałow ogłasza nową trasę koncertową

Po nowym singlu przyszedł czas na ogłoszenie nowej trasy. Daria Zawiałow właśnie ogłosiła TRASĘ 92′.

Daria Zawiałow to obecnie jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek. Artystka do tej pory wydała trzy albumy: A kysz! (2017), Helsinki (2019), Wojny i Noce (2021). Kilka dni temu zapowiedziała swoją czwartą płytę, która ukaże się jesienią. Będzie to pierwsze wydawnictwo Darii, którego producentem będzie Bartosz Dziedzic (producent m.in. albumu Małomiasteczkowy Dawida Podsiadło).

Nowy singiel i zapowiedź trasy

W miniony piątek miał swoją premierę pierwszy singiel z nowej płyty. „FIFI HOLLYWOOD” to utwór inspirowany Los Angeles. Piosence towarzyszy filmowy teledysk nagrany w Mieście Aniołów. Artystka w wywiadach podkreśla, że singiel zdradza najmniej jeżeli chodzi o tematykę całego albumu. Wiemy na pewno, że tym razem artystka ma wyjść z roli narratora i skupić się na swoich własnych doświadczeniach. Teksty mają być bardziej wprost, bez owijania w bawełnę i z przymrużeniem oka.

Już od kilku tygodni wiadomo, że 3 czerwca Daria wystąpi na Orange Warsaw Festival. Dzisiaj została ogłoszona trasa koncertowa, promująca najnowszy album. TRASA 92′ odbędzie się na przełomie 2023 i 2024. Artystka zawita do pięciu polskich miast. Pierwszy koncert odbędzie się 2 grudnia w COS Torwar w Warszawie. Sprzedaż biletów ruszy 22 maja.

(Visited 95 times, 1 visits today)
Tagi: , , Last modified: 18 maja, 2023
Close
%d bloggers like this: