Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 3:33 pm DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

Znów o sercu, czyli nowy singiel Darii Zawiałow

Daria Zawiałow wydała drugi singiel z nadchodzącej płyty. Utwór nosi tytuł „Złamane serce jest OK”.

Nie musieliśmy długo czekać na drugi singiel promujący najnowszy album Darii. Trzy tygodnie po wydaniu „FIFI HOLLYWOOD” artystka wydała utwór „Złamane serce jest OK”. Jak sama przyznała jest to niejako kontynuacja pierwszego singla.

„Złamane serce jest Ok” jest właściwie punkową kontynuacją, stroną B singla „Fifi Hollywood”. 

Co do sukienki. Część z Was na pewno wie jak ubolewałam nad tym, że ta sesja nie znalazła się na okładce „A Kysz!”. Natomiast sama sukienka wiele widziała i dojrzewała razem ze mną, dlatego ma swój comeback właśnie teraz, w tak ważnym dla mnie momencie życia. 

Co do tytułu … moje serce jest w kondycji doskonałej. Zakochane i szczęśliwe ♥️ Każdy z nas miał kiedyś złamane serce, ale nic nie dzieje się bez przyczyny. Zaufajcie! Dobry przekaz leci. – napisała Zawiałow na swoich social mediach.

Klip został nagrany w Los Angeles na kamerze VHS. Jest to wyraźne nawiązanie do lat dziewięćdziesiątych i muzyki z tamtego okresu. Artystka wiele razy wspominała, że muzyka z tamtych lat jest dla niej szczególna. Brzmienie utworu też przywołuje na myśl złotą erę grunge’u.

Ponownie z sercem w tytule

Co ciekawe jest to kolejny utwór artystki, po „Gdybym Miała Serce” z płyty „Helsinki” i „Serce” z albumu „Wojny i Noce”, ze słowem serce w tytule. W tamtym roku podczas letniej trasy śpiewała te utwory po sobie. Być może wraz z piosenką „Złamane serce jest OK” stworzą one „sercową trylogię”.

Fani artystki będą mogli przekonać się o tym już jutro podczas Orange Warsaw Festival na którym wystąpi m.in. właśnie Daria Zawiałow. W tym miesiącu na żywo artystkę będzie można jeszcze usłyszeć 30 czerwca na Open’er Festival w Gdyni. Trasę promującą nowy album zaplanowano na przełomie roku 2023 i 2024.

(Visited 114 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 2 czerwca, 2023
Close
%d bloggers like this: