Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Inne

Daria Zawiałow na Times Square w Nowym Jorku!

Daria Zawiałow została wybrana przez Spotify jako artystka miesiąca ich globalnej kampanii EQUAL.

Rok 2021 zdecydowanie należy do Darii Zawiałow – wokalistka wydała w tym roku swój nowy album Wojny i Noce z takimi przebojami jak Za krótki sen nagrany wraz z Dawidem Podsiadło czy Kaonashi.

Płyta od dwóch miesięcy, niezmiennie pozostaje w czołówce najchętniej kupowanych albumów w Polsce.

Oprócz tego, wzięła udział drugi rok z rzędu w projekcie Męskie Granie, a kilka dni temu podczas jednego z koncertów Orkiestry Męskiego Grania odebrała Podwójną Platynę za poprzedni album Helsinki.

Dziś, w swoje 29. urodziny, Daria ma kolejny powód do świętowania! Wraz z kilkoma innymi artystkami z całego świata pojawiła się na billboardzie w centrum Nowego Jorku, na Times Square!

To wyjątkowe wydarzenie powiązane jest z wybraniem przez Spotify Darię jako artystkę miesiąca EQUAL w kolejnej odsłonie ich globalnej inicjatywy.

Akcja ma na celu przeciwdziałanie nierówności płci w przemyśle muzycznym poprzez podkreślanie pracy artystek na całym świecie, poszerzenie zasobów i możliwości oraz zapewnienie długofalowej globalnej kampanii promocyjnej. Daria ze swoim anglojęzycznym Hollow znalazła się na specjalnie przygotowanej playliście programu, obok takich artystek jak Billie Eilish, Anne-Marie czy WILLOW.

(Visited 77 times, 1 visits today)
Tagi: , , Last modified: 18 sierpnia, 2021
Close
%d bloggers like this: