Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, DZIAŁ WIDEO, Odsłuchy, Teledyski

Już jest! Niespodziewany album „Folklore” Taylor Swift dostępny w serwisach streamingowych

Folklore to muzyczna niespodzianka, jaką sprawiła fanom Taylor Swift. Bez większych zapowiedzi, kilka godzin przed publikacją (o czym pisaliśmy tutaj), wokalistka ogłosiła niedawno ukazanie się najnowszego albumu. Jeszcze ciepła, 16-ścieżkowa płyta dostępna jest na platformie YouTube oraz w serwisach streamingowych.

Wraz z opublikowaniem nowego materiału ukazał się teledysk do jednej z piosenek wchodzących w skład Folklore. Utwór, o którym mowa, to cardigan. Do pozostałych tracków stworzono lyric videos, bazujące na obrazach natury. W jednej z piosenek razem z Swift śpiewa Bon Iver.

Na swoim profilu na Facebooku Taylor przypomniała o dostępnym albumie fanom z Polski, udostępniając listę z serwisami streamingowymi, w których można odsłuchać nową płytę. Ze względu na różnicę czasu, w Polsce Folklore ukazał się o godz. 9:00.

Ósmy album studyjny Taylor Swift powstał w trakcie izolacji spowodowanej pandemią koronawirusa. Wokalistka przyznała, że materiał zawiera jej lęki, marzenia i przemyślenia. Do fizycznej wersji albumu zostanie dodany 17 utwór.

(Visited 15 times, 1 visits today)
Tagi: , , Last modified: 24 lipca, 2020
Close
%d bloggers like this: