Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ PUBLICYSTYKA, Koncert Na Fotelu

#KoncertNaFotelu – Zobacz koncert O.N.A. „Bzzzzz”

W związku z obecną sytuacją i stanem epidemii spowodowanym koronawirusem redakcja MusicLovers.pl postanowiła zainicjować specjalną akcję dla wszystkich fanów muzyki – #KoncertNaFotelu.

Akcja #KoncertNaFotelu to codzienna dawka dobrej muzyki na żywo od najpopularniejszych i najlepszych artystów z Polski i Świata. Specjalny artykuł #KoncertNaFotelu pojawiać się będzie codziennie o godzinie 20:00, od której wspólnie obejrzymy specjalnie wyselekcjonowane i najlepsze koncerty popularnych artystów. Pamiętaj #zotańwdomu i oglądaj razem z nami #KoncertNaFotelu.

DOŁĄCZ DO NAS W WYDARZENIU NA FACEBOOKU!

Jakość obrazu nie powali nas dziś na kolana, ale dźwięk zapowiada się bardzo dobrze! Mowo tutaj o koncercie O.N.A. z 1997 roku promującego album Bzzzzz. Koncert ten został zarejestrowany przez telewizję. Podczas występu, który retransmitował TVP2 możemy usłyszeć takie utwory, jak Znalazłam, Koła Czasu, Krzyczę – jestem, Drzwi, Nie chcę dawać tego co najlepsze oraz oczywiście Kiedy powiem sobie dość.

O.N.A. to polski zespół, który wykonywał muzykę z pogranicza rocka i heavy metalu. Grupa powstała w 1994 roku w Gdańsku, a rozpadła w 2003 roku. Zespół wydał łącznie pięć albumów studyjnych, z których każdy zyskał status minimum złotej płyty. Dwa z nich pokryły się platyną oraz podwójną platyną. Wypromował wiele przebojów, które znamy do dziś m.in. Drzwi, Znalazłam, Koła czasu, Krzyczę – jestem, Kiedy powiem sobie dość, Najtrudniej, Niekochana. Zdobył szereg nagród w tym 5 Fryderyków. Po rozpadzie grupy Agnieszka Chylińska dalej kontynuuje karierę w tylu podobnym do tego z początków kariery. Skawiński i Tkaczyk utworzyli grupę Kombii.

(Visited 40 times, 1 visits today)
Tagi: , , , Last modified: 25 marca, 2020
Close
%d bloggers like this: