Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Lana Del Rey headlinerką Kraków Live Festival!

Z nowym albumem, a na pewno z tysiącami oddanych fanów pod sceną – Lana Del Rey dołącza do składu Kraków Live Festival jako sobotnia headlinerka! Występ w Krakowie będzie jednym z nielicznych koncertów artystki w Europie.

„Wkrótce”. Tyle wiemy o dacie premiery najnowszej płyty Lany Del Rey zatytułowanej Lust for Life, ale to wystarczająco dużo, by oczekiwać tej płyty z największym zainteresowaniem. Szaleńczo wręcz oddani fani czekają więc na każdy skrawek informacji mogący przybliżyć ich do rozwikłania tajemnicy premiery. Na razie udało się wyśledzić, że gościem na płycie będzie The Weeknd, a sama Lana przyznała, że po 4 płytach nagranych dla siebie, ta będzie dla fanów. Dwuminutową filmową zapowiedź tej płyty obejrzały już 2 miliony osób, a pierwszy teledysk do singla Love zbliża się do wyniku 45 milionów odtworzeń. Wspominane nagranie jest zresztą świetnie oceniane także przez dziennikarzy. Lana ponownie doskonale wyważyła proporcje między melancholią a dobrze pojmowanym patosem, z czego słyną jej najlepsze utwory.

Artystka współpracowników wybiera starannie i niezwykle dużo czasu poświęca pracy nad swoimi płytami. Podobno prace nad Lust for Life zabrały jej aż 15 miesięcy! Efekty możemy poznać niebawem! A na pewno usłyszymy je 19 sierpnia w Krakowie!

BILETY
karnet 2-dniowy – 359 PLN / karnet 2-dniowy + pole namiotowe – 419 PLN
bilet jednodniowy – 199 PLN

Zniżka dla dzieci: od 3. do 10. roku życia – 50% ceny biletu: 179 PLN / 209 PLN / 99 PLN. Dzieci do 3. roku życia: udział bezpłatny.

(Visited 27 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , Last modified: 10 kwietnia, 2017
Close
%d bloggers like this: