Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, DZIAŁ WIDEO, Premierowe Utwory, Teledyski

LP w westernowym siodle prezentuje niezwykły singiel „The One That You Love”

LP stworzyła kolejny hit? Na to się zanosi! Wokalistka opublikowała najnowszy singiel The One That You Love. Przeszywający głos w mocnej, przejmującej piosence, opatrzonej melizmatami, jakimi LP swobodnie operuje, to materiał na prawdziwy hit.

W klimatycznym wideo elegancka piosenkarka przemierza stepy w westernowym siodle na pięknym, kasztanowym wierzchowcu. Kinowe ujęcia i zmiany perspektyw nadają teledyskowi niezwykłej klasy i filmowego charakteru.

„Mój najnowszy singiel The One That You Love to mieszanka wszystkich gatunków muzycznych jakie kocham. Po prostu pozwoliliśmy im się zgrać, jak zwykle, w dzikim stylu. Melodia wyszła z nas tak, jakbyśmy już ją mieli wcześniej napisaną. Wszystkie moje ulubione piosenki, które napisała były właśnie takie” – wyjaśnia autorka hitu Lost On You.

Teledysk powstał w bezpiecznych warunkach dla całej ekipy – sceny kręcono w Big Sky Ranch w Simi Valley w Kalifornii, gdzie rozległe przestrzenie pozwoliły na komfortową pracę w czasie panującej pandemii. Reżyserem klipu jest Darren Craig, który współpracował m.in. z Rihanną, Shakirą czy Kanye Westem.

„W przypadku teledysku chcieliśmy przede wszystkim oddać nastrój i klimat utworu. Wędruję do miasta na koniu i tylko ja wiem, dokąd zmierzam, ale chcę też, żebyś i Ty przyłączył się do mojej wędrówki” – dodaje wokalistka.

(Visited 17 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , Last modified: 23 lipca, 2020
Close
%d bloggers like this: