Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am NA LUZIE, Z życia gwiazd

Miley Cyrus została napadnięta przez fana!

Ostatnie dni Miley Cyrus spędziła na małej trasie koncertowej po Europie. W jej ramach artystka wystąpiła również w Polsce. Jednak to właśnie pobyt w Barcelonie może zapaść Miley na dłużej w pamięci.

W dniu premiery wydawnictwa She Is Coming wokalistka przebywała w Barcelonie, gdzie wieczorem miała wystąpić jako główna gwiazda festiwalu Primavera Sounds. Kilka godzin wcześniej Miley wraz z swoim mężem postanowiła wybrać się na krótki spacer, któremu towarzyszyła duża grupa fanów. To właśnie podczas tego spaceru Miley została napadnięta.

Mężczyzna złapał ją za włosy, następnie przyciągnął za rękę do siebie i próbował pocałować. Nagranie z tego nieprzyjemnego momentu trafiło do sieci. Po kilku dniach piosenkarka zdecydowała się skomentować całe zajście w dość mocnych słowach.

Może ubierać się jak chce. Może być dziewicą. Może sypiać z pięcioma różnymi osobami. Może być ze swoim mężem. Może być ze swoją dziewczyną. Może być naga. Ale nie może być dotykana bez jej zgody. Nie zadzieraj z moją wolnością.

Słuchaj w TIDALWięcej o artyście: Miley Cyrus
(Visited 40 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 5 czerwca, 2019
Close
%d bloggers like this: