Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Orange Warsaw Festiwal tanecznie

Sezon na ogłoszenia festiwalowe rozpoczął się już na dobre. Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, kto pojawi się na Open`erze, w poniedziałek Artur Rojek zapowiedział pierwsze zespoły tegorocznego OFF Festival. Do gry włącza się również Orange Warsaw Festival, który wczoraj odsłonił następną część swojego bogatego line – up’u.

Dyrektor muzyczny wydarzenia, czyli Piotr Metz, dołożył do programu imprezy cztery zespoły, które prezentują skrajnie różne gatunki muzyczne. Wszystkie nazwy łączy jednak wspólny mianownik – przy ich twórczości można tańczyć do woli!

BASTILLE

Bastille to nic innego, jak brytyjski zespół, który przebijał się właściwie we wszystkich zestawieniach najlepszych projektów 2012 roku. Swoim debiutanckim albumem „Bad Blood” udowodnili, że można łączyć inteligentny, przemyślany indie – rock, dopracowane teksty i muzykę taneczną pod jednym szyldem. Artyści wracają do Polski po znakomitym koncercie na Open`erze.

INCUBUS

Grupa, która kształtowała gusty muzyczne pokoleń. Amerykański band, którego piosenek słuchało się na kasetach czy walkmanie kupionym za skrupulatnie zbierane kieszonkowe. Incubus, czyli jeden z najpopularniejszych zespołów rockowych zza oceanu w latach 90-tych, to idealna propozycja dla pokolenia, które tęskni za idyllicznymi czasami na przydomowym podwórku. Ich muzyka nie stoi jednak w miejscu i dopasowuje się do obowiązujących trendów – występu takiej legendy nie można przeoczyć!


PALOMA FAITH

Przy jej charakterystycznym, uzależniającym głosie można się wzruszać, tańczyć czy po prostu pogrążyć się w myślach. Brytyjska wokalistka i autorka tekstów reprezentuje kwintesencję współczesnego R&B i soulu. Artystka, której charakterystyczne „Only Love Can Hurt Like This” zna prawie każdy śledzący zeszłoroczne listy przebojów, w naszym kraju pojawi się pierwszy raz.

KAMP!

Ostatnim ogłoszonym wczoraj zespołem jest duet, który wznosi polską muzykę elektroniczną na międzynarodowy poziom. KAMP!, który umiejętnie łączy synth – pop rodem z lat 90-tych i modne, skomputeryzowane brzmienie, zagrzeje do

(Visited 9 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , Last modified: 17 stycznia, 2015
Close
%d bloggers like this: