Zapowiedziana kilka miesięcy temu nowa płyta Otsochodzi trafiła do przedsprzedaży. Dostępne są dwie wersje albumu: limitowana edycja specjalna oraz wersja podstawowa.

Poligrafia limitowanej edycji specjalnej różni się od wersji podstawowej nie tylko frontem, ale i ciekawą formą wydania. Całość zaprojektowana została przez forinstudio.com i jest rozszerzona o dodatkowy, niedostępny w wersji podstawowej utwór. Autorem okładki podstawowej jest Studio Saisons (foto: Daniel Jaroszek/Papaya).

Miłość to trzeci album Otsochodzi wydany w wytwórni Asfalt Records, prawie rok po sukcesie platynowej obecnie płyty Nowy Kolor. Podobnie jak na poprzedniej płycie, mamy tu do czynienia głównie z zabawą nowymi brzmieniami, ale całokształt zebranej na krążku twórczości nie stanowi aż takiej wolty jak rok temu dla miłośników brzmień znanych z debiutu Slam.

Młody Jan tym razem robi wycieczki brzmieniowe na lewo i prawo, niejednokrotnie odchodząc od imprezowego kanonu, który stoi za popularnością poprzedniego albumu. Niebagatelne znaczenie ma tutaj szeroki dobór producentów, oraz stosunkowo długi, prawie roczny okres pracy nad płytą.

„Doszedłem do pewnego etapu w moim życiu i nie chce nic zmieniać – dosłownie. Nic mniej, nic bardziej. Wizja na muzkę pozwoliła mi osiągnąć rzeczy, o których kiedyś nawet nie marzyłem, a ta płyta to kolejny przystanek w mojej podróży. MIŁOŚĆ.”

Oficjalna data premiery nowego albumu Otsochodzi to 1 lutego 2019 r.

Tracklista
1. Ruchy
2. Dla mnie
3. Za co?! feat. Young Igi
4. Worldwide
5. Mini-show feat. Włodi
6. Tydzień
7. Nagrania (00:37) feat. Rosalie.
8. Wizje (Skit)
9. Euforia
10. Produkt
11. OMG
12. Sezon feat. Schafter, Ten Typ Mes
13. Kręcę*
14. Nigdy już nie będzie jak kiedyś